Cama VIGO 23 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0177Podrobný popis
Cama VIGO 23 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO '180' x 1, Skriňa VIGO square x 3 |
| Typ produktu | Vitrína |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Materiál políc | drevotrieska, Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie | Štvorcová vitrína VIGO: 50/50//30, predná strana vo vysokom lesku, otváranie do boku, vnútri jedna obyčajná polica., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, predná strana vo vysokom lesku, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka. |
| Farba rámčeka | Biela |
| Počet políc | 3 police/políc |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Model | Uloženie |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Kolekcia | VIGO |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Počet dverí | 5 dvere/dverí |
| Zrkadlo | Nie |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 2300 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 69 kg |
| Hmotnosť štvrtého balíka | 12,5 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia | 12,5 kg |
| Rozmery tretieho balenia | 55 x 56 x 11 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 12,5 kg |
| Rozmery prvého balenia | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
| Rozmery štvrtého balenia | 56 x 55 x 11 cm |
| Počet balení | 4 |
| Hmotnosť prvého balenia | 31,5 kg |
| Rozmery druhého balenia | 55 x 56 x 11 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO '180' x 1, Skriňa VIGO square x 3 |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Materiál políc: | drevotrieska, Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie: | Štvorcová vitrína VIGO: 50/50//30, predná strana vo vysokom lesku, otváranie do boku, vnútri jedna obyčajná polica., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, predná strana vo vysokom lesku, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka. |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Počet políc: | 3 police/políc |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Model: | Uloženie |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Kolekcia: | VIGO |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Počet dverí: | 5 dvere/dverí |
| Zrkadlo: | Nie |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 2300 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 69 kg |
| Hmotnosť štvrtého balíka: | 12,5 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 12,5 kg |
| Rozmery tretieho balenia: | 55 x 56 x 11 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 12,5 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
| Rozmery štvrtého balenia: | 56 x 55 x 11 cm |
| Počet balení: | 4 |
| Hmotnosť prvého balenia: | 31,5 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 55 x 56 x 11 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
