Cama VIGO 24 CZ/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0190Podrobný popis
Cama VIGO 24 CZ/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | Jednotka VIGO "180" x 2, TV skrinka VIGO '180' x 1, VIGO štvorcová skrinka x 5 |
| Model | Uloženie |
| Ďalšie informácie | Štvorcová vitrína VIGO: 50/50//30, predná strana vo vysokom lesku, otváranie do boku, vnútri jedna obyčajná polica., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Celková veľkosť nástennej skrinky VIGO 24: 260/40/180 + komoda (4 ks vitrína štvorcová), Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, predná strana vo vysokom lesku, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka. |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Typ produktu | Vitrína |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Materiál políc | drevotrieska |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Farba dverí | Biela |
| Kolekcia | VIGO |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Počet dverí | 9 dvere/dverí |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet políc | 13 police/políc |
| Hĺbka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 156 kg |
| Šírka | 2600 mm |
| Rozmery ôsmeho balenia | 56 x 55 x 11 cm |
| Hmotnosť siedmeho balíka | 12,5 kg |
| Hmotnosť piateho balíka | 12,5 kg |
| Hmotnosť šiestich balení | 12,5 kg |
| Hmotnosť štvrtého balíka | 12,5 kg |
| Rozmery piateho balenia | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozmery šiesteho balenia | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozmery štvrtého balenia | 56 x 55 x 11 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 31 kg |
| Hmotnosť ôsmeho balíka | 12,5 kg |
| Rozmery siedmeho balenia | 56 x 55 x 11 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Jednotka VIGO "180" x 2, TV skrinka VIGO '180' x 1, VIGO štvorcová skrinka x 5 |
| Model: | Uloženie |
| Ďalšie informácie: | Štvorcová vitrína VIGO: 50/50//30, predná strana vo vysokom lesku, otváranie do boku, vnútri jedna obyčajná polica., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Celková veľkosť nástennej skrinky VIGO 24: 260/40/180 + komoda (4 ks vitrína štvorcová), Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, predná strana vo vysokom lesku, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka. |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Materiál políc: | drevotrieska |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Farba dverí: | Biela |
| Kolekcia: | VIGO |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Počet dverí: | 9 dvere/dverí |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zrkadlo: | Nie |
| Počet políc: | 13 police/políc |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 156 kg |
| Šírka: | 2600 mm |
| Rozmery ôsmeho balenia: | 56 x 55 x 11 cm |
| Hmotnosť siedmeho balíka: | 12,5 kg |
| Hmotnosť piateho balíka: | 12,5 kg |
| Hmotnosť šiestich balení: | 12,5 kg |
| Hmotnosť štvrtého balíka: | 12,5 kg |
| Rozmery piateho balenia: | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozmery šiesteho balenia: | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozmery štvrtého balenia: | 56 x 55 x 11 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 31 kg |
| Hmotnosť ôsmeho balíka: | 12,5 kg |
| Rozmery siedmeho balenia: | 56 x 55 x 11 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
