Cama VIGO 3 BI/CZ úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0035Podrobný popis
Cama VIGO 3 BI/CZ úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO '180' x 1, VIGO "180" jednotka plná x 1, Okno VIGO "180" sklo x 1 |
| Farba dverí | Čierna |
| Typ produktu | Vitrína |
| Materiál políc | Sklo a drevotrieska |
| Ďalšie informácie | Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Fronty bez rukoväte, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, predná strana vo vysokom lesku, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka., Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Farba rámčeka | Biela |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Model | Uloženie |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Počet políc | 4 police/políc |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Kolekcia | VIGO |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Zrkadlo | Nie |
| Hĺbka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 94,5 kg |
| Šírka | 2600 mm |
| Rozmery tretieho balenia | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 31 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia | 32 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO '180' x 1, VIGO "180" jednotka plná x 1, Okno VIGO "180" sklo x 1 |
| Farba dverí: | Čierna |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Materiál políc: | Sklo a drevotrieska |
| Ďalšie informácie: | Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Fronty bez rukoväte, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, predná strana vo vysokom lesku, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka., Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Model: | Uloženie |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Počet políc: | 4 police/políc |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Kolekcia: | VIGO |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Zrkadlo: | Nie |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 94,5 kg |
| Šírka: | 2600 mm |
| Rozmery tretieho balenia: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 31 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 32 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
