Cama VIGO 4 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0045Podrobný popis
Cama VIGO 4 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia | VIGO |
| Model | Uloženie |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, predná strana vo vysokom lesku, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál políc | drevotrieska |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Počet políc | 8 police/políc |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Typ produktu | Vitrína |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 2600 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 93,5 kg |
| Výška | 1800 mm |
| Rozmery tretieho balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 31,5 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 31 kg |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery prvého balenia | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 31 kg |
| Počet balení | 3 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia: | VIGO |
| Model: | Uloženie |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, predná strana vo vysokom lesku, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál políc: | drevotrieska |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Počet políc: | 8 police/políc |
| Zrkadlo: | Nie |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 2600 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 93,5 kg |
| Výška: | 1800 mm |
| Rozmery tretieho balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 31,5 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 31 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery prvého balenia: | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 31 kg |
| Počet balení: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
