Cama VIGO 7 CZ/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0062Podrobný popis
Cama VIGO 7 CZ/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO '140' x 1, Vitrína VIGO '90' plná x 2 |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Model | Uloženie |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Zrkadlo | Nie |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Kolekcia | VIGO |
| Ďalšie informácie | Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Celá skrinka VIGO "90": 35/90/32, predná strana vo vysokom lesku, možnosť zavesenia vertikálne alebo horizontálne., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri. |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Farba dverí | Biela |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ produktu | Vitrína |
| Hmotnosť vrátane balenia | 59,3 kg |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 2100 mm |
| Rozmery tretieho balenia | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 16,5 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO '140' x 1, Vitrína VIGO '90' plná x 2 |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Model: | Uloženie |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Zrkadlo: | Nie |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Kolekcia: | VIGO |
| Ďalšie informácie: | Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Celá skrinka VIGO "90": 35/90/32, predná strana vo vysokom lesku, možnosť zavesenia vertikálne alebo horizontálne., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri. |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Farba dverí: | Biela |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 59,3 kg |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 2100 mm |
| Rozmery tretieho balenia: | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 16,5 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
