Cama VIGO 8 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0064Podrobný popis
Cama VIGO 8 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO '140' x 1, Skriňa VIGO "90" sklo x 2 |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Vitrínové sklo VIGO "90": 35/90/32, vysokolesklá presklená predná strana, možno zavesiť vertikálne alebo horizontálne. |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Farba dverí | Biela |
| Typ produktu | Vitrína |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Kolekcia | VIGO |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Zrkadlo | Nie |
| Model | Uloženie |
| Hmotnosť vrátane balenia | 58,3 kg |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 2100 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Rozmery prvého balenia | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 16 kg |
| Počet balení | 3 |
| Rozmery tretieho balenia | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 16 kg |
| Hmotnosť prvého balenia | 26,3 kg |
| Rozmery druhého balenia | 96 x 39,5 x 10 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO '140' x 1, Skriňa VIGO "90" sklo x 2 |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Vitrínové sklo VIGO "90": 35/90/32, vysokolesklá presklená predná strana, možno zavesiť vertikálne alebo horizontálne. |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Farba dverí: | Biela |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Kolekcia: | VIGO |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Zrkadlo: | Nie |
| Model: | Uloženie |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 58,3 kg |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 2100 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Rozmery prvého balenia: | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 16 kg |
| Počet balení: | 3 |
| Rozmery tretieho balenia: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 16 kg |
| Hmotnosť prvého balenia: | 26,3 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 96 x 39,5 x 10 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
