Cama VIGO NEW11BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0251Podrobný popis
Cama VIGO NEW11BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO NEW "180" x 1, Skriňa VIGO "90" sklo x 2 |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Farba dverí | Biela |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia | VIGO |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrínové sklo VIGO "90": 35/90/32, vysokolesklá presklená predná strana, možno zavesiť vertikálne alebo horizontálne., TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Fronty bez rukoväte, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok) |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Model | Uloženie |
| Typ produktu | Vitrína |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zrkadlo | Nie |
| Šírka | 2500 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 61 kg |
| Rozmery prvého balenia | 185 x 43 x 7 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 16 kg |
| Hmotnosť prvého balenia | 29 kg |
| Rozmery druhého balenia | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnosť druhého balenia | 16 kg |
| Rozmery tretieho balenia | 96 x 39,5 x 10 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO NEW "180" x 1, Skriňa VIGO "90" sklo x 2 |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Farba dverí: | Biela |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia: | VIGO |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrínové sklo VIGO "90": 35/90/32, vysokolesklá presklená predná strana, možno zavesiť vertikálne alebo horizontálne., TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Fronty bez rukoväte, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok) |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Model: | Uloženie |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zrkadlo: | Nie |
| Šírka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 61 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 185 x 43 x 7 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 16 kg |
| Hmotnosť prvého balenia: | 29 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnosť druhého balenia: | 16 kg |
| Rozmery tretieho balenia: | 96 x 39,5 x 10 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
