Cama VIGO NEW12BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0255Podrobný popis
Cama VIGO NEW12BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | VIGO NEW otvorená skrinka x 2, TV skrinka VIGO NEW '140' x 1 |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Fronty bez rukoväte, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), TV kabinet VIGO NEW '140': 30/140/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Otvorená vitrína VIGO NEW: 180/40/30, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (užšie), jedno otvorené čelo (širšie), tri sklenené police vo vnútri. |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál políc | Sklo |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Farba dverí | Biela |
| Typ produktu | Vitrína |
| Kolekcia | VIGO |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet políc | 6 police/políc |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Model | Uloženie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zrkadlo | Nie |
| Šírka | 2200 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 76 kg |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť druhého balenia | 26,5 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia | 26,5 kg |
| Rozmery prvého balenia | 146 x 43 x 8 cm |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Rozmery tretieho balenia | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnosť prvého balenia | 23 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | VIGO NEW otvorená skrinka x 2, TV skrinka VIGO NEW '140' x 1 |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Fronty bez rukoväte, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), TV kabinet VIGO NEW '140': 30/140/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Otvorená vitrína VIGO NEW: 180/40/30, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (užšie), jedno otvorené čelo (širšie), tri sklenené police vo vnútri. |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál políc: | Sklo |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Biela |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Kolekcia: | VIGO |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet políc: | 6 police/políc |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Model: | Uloženie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zrkadlo: | Nie |
| Šírka: | 2200 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 76 kg |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 26,5 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 26,5 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 146 x 43 x 8 cm |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Rozmery tretieho balenia: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnosť prvého balenia: | 23 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
