Cama VIGO NEW13BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0266Podrobný popis
Cama VIGO NEW13BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | VIGO "180" jednotka plná x 1, TV skrinka VIGO NEW '140' x 1 |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Fronty bez rukoväte, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), TV kabinet VIGO NEW '140': 30/140/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Farba rámčeka | Biela |
| Počet dverí | 3 dvere/dverí |
| Počet políc | 4 police/políc |
| Zrkadlo | Nie |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Farba dverí | Biela |
| Model | Uloženie |
| Kolekcia | VIGO |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Typ produktu | Vitrína |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Hmotnosť vrátane balenia | 54 kg |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Rozmery prvého balenia | 146 x 43 x 8 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 23 kg |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Počet balení | 2 |
| Hmotnosť druhého balenia | 31 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | VIGO "180" jednotka plná x 1, TV skrinka VIGO NEW '140' x 1 |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Fronty bez rukoväte, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), TV kabinet VIGO NEW '140': 30/140/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Počet dverí: | 3 dvere/dverí |
| Počet políc: | 4 police/políc |
| Zrkadlo: | Nie |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Farba dverí: | Biela |
| Model: | Uloženie |
| Kolekcia: | VIGO |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 54 kg |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 1800 mm |
| Rozmery prvého balenia: | 146 x 43 x 8 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 23 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Počet balení: | 2 |
| Hmotnosť druhého balenia: | 31 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
