Cama VIGO NEW3 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0206Podrobný popis
Cama VIGO NEW3 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO NEW "180" x 1, VIGO NEW otvorená skrinka x 2 |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Otvorená vitrína VIGO NEW: 180/40/30, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (užšie), jedno otvorené čelo (širšie), tri sklenené police vo vnútri. |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Farba dverí | Biela |
| Kolekcia | VIGO |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Zrkadlo | Nie |
| Model | Uloženie |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál povrchu rámu | laminát, Laminát |
| Počet políc | 6 police/políc |
| Materiál políc | Sklo |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ produktu | Vitrína |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 82 kg |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 2600 mm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 26,5 kg |
| Rozmery prvého balenia | 185 x 43 x 7 cm |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 29 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 26,5 kg |
| Rozmery tretieho balenia | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Počet balení | 3 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO NEW "180" x 1, VIGO NEW otvorená skrinka x 2 |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Otvorená vitrína VIGO NEW: 180/40/30, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (užšie), jedno otvorené čelo (širšie), tri sklenené police vo vnútri. |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Farba dverí: | Biela |
| Kolekcia: | VIGO |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Zrkadlo: | Nie |
| Model: | Uloženie |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál povrchu rámu: | laminát, Laminát |
| Počet políc: | 6 police/políc |
| Materiál políc: | Sklo |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 82 kg |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 2600 mm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 26,5 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 185 x 43 x 7 cm |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 29 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 26,5 kg |
| Rozmery tretieho balenia: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Počet balení: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
