Cama VIGO NEW3 BI/SZ úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0215Podrobný popis
Cama VIGO NEW3 BI/SZ úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | VIGO NEW otvorená skrinka x 2, TV skrinka VIGO NEW "180" x 1 |
| Farba rámčeka | Biela |
| Model | Uloženie |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál povrchu rámu | Laminát, laminát |
| Kolekcia | VIGO |
| Ďalšie informácie | Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Otvorená vitrína VIGO NEW: 180/40/30, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (užšie), jedno otvorené čelo (širšie), tri sklenené police vo vnútri., Fronty bez rukoväte, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka. |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ produktu | Vitrína |
| Zrkadlo | Nie |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Materiál políc | Sklo |
| Počet políc | 6 police/políc |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Farba dverí | Šedá |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 82 kg |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 2600 mm |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnosť druhého balenia | 26,5 kg |
| Rozmery tretieho balenia | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 26,5 kg |
| Hmotnosť prvého balenia | 29 kg |
| Rozmery prvého balenia | 185 x 43 x 7 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | VIGO NEW otvorená skrinka x 2, TV skrinka VIGO NEW "180" x 1 |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Model: | Uloženie |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát, laminát |
| Kolekcia: | VIGO |
| Ďalšie informácie: | Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Otvorená vitrína VIGO NEW: 180/40/30, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (užšie), jedno otvorené čelo (širšie), tri sklenené police vo vnútri., Fronty bez rukoväte, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka. |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Zrkadlo: | Nie |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Materiál políc: | Sklo |
| Počet políc: | 6 police/políc |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Farba dverí: | Šedá |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 82 kg |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 2600 mm |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnosť druhého balenia: | 26,5 kg |
| Rozmery tretieho balenia: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 26,5 kg |
| Hmotnosť prvého balenia: | 29 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 185 x 43 x 7 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
