Cama VIGO NEW4 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0216Podrobný popis
Cama VIGO NEW4 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO NEW "180" x 1, Jednotka VIGO "180" x 2 |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Materiál políc | drevotrieska |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Typ produktu | Vitrína |
| Zrkadlo | Nie |
| Ďalšie informácie | Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka. |
| Kolekcia | VIGO |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Model | Uloženie |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ vonkajšej úpravy | Lesk |
| Počet políc | 8 police/políc |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Farba dverí | Biela |
| Hĺbka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 91 kg |
| Šírka | 2600 mm |
| Hmotnosť prvého balenia | 29 kg |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery tretieho balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 31 kg |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnosť tretieho balenia | 31 kg |
| Rozmery prvého balenia | 185 x 43 x 7 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO NEW "180" x 1, Jednotka VIGO "180" x 2 |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Materiál políc: | drevotrieska |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Zrkadlo: | Nie |
| Ďalšie informácie: | Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka. |
| Kolekcia: | VIGO |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Model: | Uloženie |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ vonkajšej úpravy: | Lesk |
| Počet políc: | 8 police/políc |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Farba dverí: | Biela |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 91 kg |
| Šírka: | 2600 mm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 29 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery tretieho balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 31 kg |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 31 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 185 x 43 x 7 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
