Cama VIGO NEW5 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0227Podrobný popis
Cama VIGO NEW5 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | VIGO NEW otvorená skrinka x 1, TV skrinka VIGO NEW "180" x 1, VIGO "180" jednotka plná x 1 |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Ďalšie informácie | Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Závesná skriňa, TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Fronty bez rukoväte, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Otvorená vitrína VIGO NEW: 180/40/30, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (užšie), jedno otvorené čelo (širšie), tri sklenené police vo vnútri., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená |
| Model | Uloženie |
| Počet políc | 7 police/políc |
| Typ produktu | Vitrína |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia | VIGO |
| Zrkadlo | Nie |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Materiál políc | Sklo a drevotrieska |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Farba dverí | Biela |
| Šírka | 2600 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 86,5 kg |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť prvého balenia | 29 kg |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 31 kg |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnosť tretieho balenia | 26,5 kg |
| Rozmery prvého balenia | 185 x 43 x 7 cm |
| Rozmery tretieho balenia | 185 x 40,5 x 8 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | VIGO NEW otvorená skrinka x 1, TV skrinka VIGO NEW "180" x 1, VIGO "180" jednotka plná x 1 |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Ďalšie informácie: | Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Závesná skriňa, TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Fronty bez rukoväte, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Otvorená vitrína VIGO NEW: 180/40/30, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (užšie), jedno otvorené čelo (širšie), tri sklenené police vo vnútri., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená |
| Model: | Uloženie |
| Počet políc: | 7 police/políc |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia: | VIGO |
| Zrkadlo: | Nie |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Materiál políc: | Sklo a drevotrieska |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Biela |
| Šírka: | 2600 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 86,5 kg |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 29 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 31 kg |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 26,5 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 185 x 43 x 7 cm |
| Rozmery tretieho balenia: | 185 x 40,5 x 8 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
