Cama VIGO NEW8 BI/BI úložný systém v obývačke Úložná skrinka
Kód: MESCMMNOW0232Podrobný popis
Cama VIGO NEW8 BI/BI úložný systém v obývačke Úložná skrinka| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO NEW "180" x 1, VIGO NEW otvorená skrinka x 1 |
| Typ produktu | Vitrína |
| Počet dverí | 3 dvere/dverí |
| Farba rámčeka | Biela |
| Model | Úložná skrinka |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Fronty bez rukoväte, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Otvorená vitrína VIGO NEW: 180/40/30, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (užšie), jedno otvorené čelo (širšie), tri sklenené police vo vnútri. |
| Materiál políc | Sklo |
| Počet políc | 3 police/políc |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Kolekcia | VIGO |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Šírka | 2200 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 55,5 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 26,5 kg |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 29 kg |
| Rozmery prvého balenia | 185 x 43 x 7 cm |
| Počet balení | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO NEW "180" x 1, VIGO NEW otvorená skrinka x 1 |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Počet dverí: | 3 dvere/dverí |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Model: | Úložná skrinka |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Fronty bez rukoväte, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Otvorená vitrína VIGO NEW: 180/40/30, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (užšie), jedno otvorené čelo (širšie), tri sklenené police vo vnútri. |
| Materiál políc: | Sklo |
| Počet políc: | 3 police/políc |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Kolekcia: | VIGO |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Šírka: | 2200 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 55,5 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 26,5 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 29 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 185 x 43 x 7 cm |
| Počet balení: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
