Cama VIGO SLANT 1 BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0001Podrobný popis
Cama VIGO SLANT 1 BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO '180' x 1, Skriňa VIGO SLANT 90 x 3 |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Farba rámčeka | Biela |
| Kolekcia | VIGO |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Typ produktu | Vitrína |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Fronty bez rukoväte, Skriňa VIGO SLANT 90: 30/90/40, s jedným bočným otváraním, predná strana vo vysokom lesku, jedna priehradka vnútri, závesná skrinka., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, predná strana vo vysokom lesku, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka. |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Model | Uloženie |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Farba dverí | Biela |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 2600 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Rozmery prvého balenia | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
| Počet balení | 4 |
| Hmotnosť prvého balenia | 31,5 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO '180' x 1, Skriňa VIGO SLANT 90 x 3 |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Kolekcia: | VIGO |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Fronty bez rukoväte, Skriňa VIGO SLANT 90: 30/90/40, s jedným bočným otváraním, predná strana vo vysokom lesku, jedna priehradka vnútri, závesná skrinka., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, predná strana vo vysokom lesku, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka. |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Model: | Uloženie |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Farba dverí: | Biela |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 2600 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Rozmery prvého balenia: | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
| Počet balení: | 4 |
| Hmotnosť prvého balenia: | 31,5 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
