Cama VIGO SLANT 2 BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0003Podrobný popis
Cama VIGO SLANT 2 BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | Jednotka VIGO "180" x 2, TV skrinka VIGO SLANT 90 x 2 |
| Typ produktu | Vitrína |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Model | Uloženie |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Ďalšie informácie | Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Fronty bez rukoväte, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Závesná skriňa, TV skrinka VIGO SLANT '90': Rozmery 30/90/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., Vzhľadom na skosenie prednej časti sa hĺbka skrinky VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy. |
| Počet políc | 8 police/políc |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Kolekcia | VIGO |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 2900 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť druhého balenia | 31 kg |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 31 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Jednotka VIGO "180" x 2, TV skrinka VIGO SLANT 90 x 2 |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Model: | Uloženie |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Ďalšie informácie: | Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Fronty bez rukoväte, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Závesná skriňa, TV skrinka VIGO SLANT '90': Rozmery 30/90/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., Vzhľadom na skosenie prednej časti sa hĺbka skrinky VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy. |
| Počet políc: | 8 police/políc |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Zrkadlo: | Nie |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Kolekcia: | VIGO |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 2900 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 31 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 31 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
