Cama VIGO SLANT 3 CZ úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0006Podrobný popis
Cama VIGO SLANT 3 CZ úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO SLANT 90 x 2, Skriňa VIGO "90" sklo x 2, TV skrinka VIGO SLANT 100 x 1 |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Farba dverí | Čierna |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Ďalšie informácie | Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrínové sklo VIGO "90": 35/90/32, vysokolesklá presklená predná strana, možno zavesiť vertikálne alebo horizontálne., Vzhľadom na skosenie prednej časti sa hĺbka skrinky VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm., Závesná skriňa, TV skrinka VIGO SLANT '100': Rozmery 30/100/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., TV skrinka VIGO SLANT '90': Rozmery 30/90/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., Fronty bez rukoväte, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy. |
| Kolekcia | VIGO |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Model | Uloženie |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Typ produktu | Vitrína |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí | 5 dvere/dverí |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 2800 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Rozmery prvého balenia | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 16 kg |
| Hmotnosť prvého balenia | 16 kg |
| Počet balení | 5 |
| Rozmery druhého balenia | 96 x 39,5 x 10 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO SLANT 90 x 2, Skriňa VIGO "90" sklo x 2, TV skrinka VIGO SLANT 100 x 1 |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Farba dverí: | Čierna |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Ďalšie informácie: | Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrínové sklo VIGO "90": 35/90/32, vysokolesklá presklená predná strana, možno zavesiť vertikálne alebo horizontálne., Vzhľadom na skosenie prednej časti sa hĺbka skrinky VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm., Závesná skriňa, TV skrinka VIGO SLANT '100': Rozmery 30/100/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., TV skrinka VIGO SLANT '90': Rozmery 30/90/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., Fronty bez rukoväte, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy. |
| Kolekcia: | VIGO |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Model: | Uloženie |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí: | 5 dvere/dverí |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 2800 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Rozmery prvého balenia: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 16 kg |
| Hmotnosť prvého balenia: | 16 kg |
| Počet balení: | 5 |
| Rozmery druhého balenia: | 96 x 39,5 x 10 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
