Cama VIGO SLANT 4 BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0007Podrobný popis
Cama VIGO SLANT 4 BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO '140' x 2, Skriňa VIGO SLANT 90 x 3 |
| Typ produktu | Vitrína |
| Model | Uloženie |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Fronty bez rukoväte, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Vzhľadom na skosenie prednej časti sa hĺbka skrinky VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm., TV skrinka VIGO SLANT '90': Rozmery 30/90/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy. |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Kolekcia | VIGO |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Počet dverí | 7 dvere/dverí |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Šírka | 2800 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť prvého balenia | 23 kg |
| Počet balení | 5 |
| Rozmery prvého balenia | 146 x 43 x 8 cm |
| Rozmery druhého balenia | 146 x 43 x 8 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 23 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO '140' x 2, Skriňa VIGO SLANT 90 x 3 |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Model: | Uloženie |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Fronty bez rukoväte, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Vzhľadom na skosenie prednej časti sa hĺbka skrinky VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm., TV skrinka VIGO SLANT '90': Rozmery 30/90/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy. |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Kolekcia: | VIGO |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Počet dverí: | 7 dvere/dverí |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Šírka: | 2800 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 23 kg |
| Počet balení: | 5 |
| Rozmery prvého balenia: | 146 x 43 x 8 cm |
| Rozmery druhého balenia: | 146 x 43 x 8 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 23 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
