Cama VIGO SLANT 5 CZ úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0010Podrobný popis
Cama VIGO SLANT 5 CZ úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | Skrinka VIGO SLANT 90 x 4, TV skrinka VIGO '140' x 1, Jednotka VIGO štvorcová x 2 |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Ďalšie informácie | Vzhľadom na skosenie prednej časti sa hĺbka skrinky VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm., Štvorcová vitrína VIGO: 50/50//30, predná strana vo vysokom lesku, otváranie do boku, vnútri jedna obyčajná polica., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., TV skrinka VIGO SLANT '90': Rozmery 30/90/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., Fronty bez rukoväte, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy. |
| Farba dverí | Čierna |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ produktu | Vitrína |
| Počet dverí | 8 dvere/dverí |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Model | Uloženie |
| Kolekcia | VIGO |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Výška | 1300 mm |
| Šírka | 3200 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Počet balení | 7 |
| Rozmery prvého balenia | 146 x 43 x 8 cm |
| Rozmery tretieho balenia | 55 x 56 x 11 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 12,5 kg |
| Hmotnosť prvého balenia | 23 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 12,5 kg |
| Rozmery druhého balenia | 55 x 56 x 11 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Skrinka VIGO SLANT 90 x 4, TV skrinka VIGO '140' x 1, Jednotka VIGO štvorcová x 2 |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Ďalšie informácie: | Vzhľadom na skosenie prednej časti sa hĺbka skrinky VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm., Štvorcová vitrína VIGO: 50/50//30, predná strana vo vysokom lesku, otváranie do boku, vnútri jedna obyčajná polica., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., TV skrinka VIGO SLANT '90': Rozmery 30/90/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., Fronty bez rukoväte, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy. |
| Farba dverí: | Čierna |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Počet dverí: | 8 dvere/dverí |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Model: | Uloženie |
| Kolekcia: | VIGO |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Výška: | 1300 mm |
| Šírka: | 3200 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Počet balení: | 7 |
| Rozmery prvého balenia: | 146 x 43 x 8 cm |
| Rozmery tretieho balenia: | 55 x 56 x 11 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 12,5 kg |
| Hmotnosť prvého balenia: | 23 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 12,5 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 55 x 56 x 11 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
