Cama VIGO SLANT 6 BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0011Podrobný popis
Cama VIGO SLANT 6 BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO SLANT 90 x 2, VIGO "180" sklo na bočnú stenu x 2 |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Ďalšie informácie | Vzhľadom na skosenie prednej časti sa hĺbka skrinky VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm., TV skrinka VIGO SLANT '90': Rozmery 30/90/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Fronty bez rukoväte, Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm. |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet políc | 8 police/políc |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Typ produktu | Vitrína |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Model | Uloženie |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zrkadlo | Nie |
| Kolekcia | VIGO |
| Šírka | 2600 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť prvého balenia | 32 kg |
| Rozmery druhého balenia | 185,5 x 44.5 x 9 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 32 kg |
| Rozmery prvého balenia | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO SLANT 90 x 2, VIGO "180" sklo na bočnú stenu x 2 |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Ďalšie informácie: | Vzhľadom na skosenie prednej časti sa hĺbka skrinky VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm., TV skrinka VIGO SLANT '90': Rozmery 30/90/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Fronty bez rukoväte, Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm. |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet políc: | 8 police/políc |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Model: | Uloženie |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zrkadlo: | Nie |
| Kolekcia: | VIGO |
| Šírka: | 2600 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 32 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 185,5 x 44.5 x 9 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 32 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
