Cama VIGO SLANT 7 BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0013Podrobný popis
Cama VIGO SLANT 7 BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | Jednotka VIGO "180" x 2, Skrinka VIGO SLANT 90 x 4 |
| Ďalšie informácie | TV skrinka VIGO SLANT '90': Rozmery 30/90/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., Závesná skriňa, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vzhľadom na skosenie prednej časti sa hĺbka skrinky VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Fronty bez rukoväte, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy. |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Typ produktu | Vitrína |
| Počet políc | 8 police/políc |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Kolekcia | VIGO |
| Model | Uloženie |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Farba dverí | Biela |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet dverí | 6 dvere/dverí |
| Šírka | 2300 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť druhého balenia | 31 kg |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery prvého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 31 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Jednotka VIGO "180" x 2, Skrinka VIGO SLANT 90 x 4 |
| Ďalšie informácie: | TV skrinka VIGO SLANT '90': Rozmery 30/90/40, jedna klapka otvárateľná smerom nadol, jedna priehradka vo vnútri, nástenná skrinka., Závesná skriňa, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vzhľadom na skosenie prednej časti sa hĺbka skrinky VIGO SLANT 90 pohybuje od 32 do 40 cm., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Fronty bez rukoväte, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy. |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Počet políc: | 8 police/políc |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Kolekcia: | VIGO |
| Model: | Uloženie |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba dverí: | Biela |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zrkadlo: | Nie |
| Počet dverí: | 6 dvere/dverí |
| Šírka: | 2300 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 31 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery prvého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 31 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
