Set ROCO 19 (4xRO3 + 4xRO6) antracit/dub wotan
Kód: MESCMMNOW0442Podrobný popis
Set ROCO 19 (4xRO3 + 4xRO6) antracit/dub wotan| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, Skriňa RO-6 x4, Skriňa RO-3 x 4, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Farba dverí | Dub wotan |
| Kolekcia | ROCO |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Farba rámčeka | Antracit |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Podporované umiestnenie | Stojanový nábytok |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál povrchu | laminát |
| Typ produktu | Vitrína |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Model | Uloženie |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Výška | 1120 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 114 kg |
| Hĺbka | 390 mm |
| Šírka | 1500 mm |
| Počet balení | 8 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, Skriňa RO-6 x4, Skriňa RO-3 x 4, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Dub wotan |
| Kolekcia: | ROCO |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Farba rámčeka: | Antracit |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Podporované umiestnenie: | Stojanový nábytok |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Model: | Uloženie |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Výška: | 1120 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 114 kg |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Šírka: | 1500 mm |
| Počet balení: | 8 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
