Zostava nábytku na stenu Cama VIGO 1 čierna/dub wotan
Kód: MESCMMNOW0471Podrobný popis
Zostava nábytku na stenu Cama VIGO 1 čierna/dub wotan| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1, VIGO "180" jednotka x 3, TV skrinka VIGO '180' x 1 |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Ďalšie informácie | TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Fronty bez rukoväte, Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Model | Uloženie |
| Kolekcia | VIGO |
| Typ produktu | Vitrína |
| Materiál dverí | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu | laminát |
| Počet dverí | 5 dvere/dverí |
| Farba dverí | Dub wotan |
| Počet políc | 12 police/políc |
| Hĺbka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 3000 mm |
| Počet balení | 4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1, VIGO "180" jednotka x 3, TV skrinka VIGO '180' x 1 |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Ďalšie informácie: | TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Fronty bez rukoväte, Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Model: | Uloženie |
| Kolekcia: | VIGO |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Materiál dverí: | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Počet dverí: | 5 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Dub wotan |
| Počet políc: | 12 police/políc |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 3000 mm |
| Počet balení: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
