Zostava nábytku na stenu Cama VIGO NEW 9 biela/lesklá biela
Kód: MESCMMNOW0236Podrobný popis
Zostava nábytku na stenu Cama VIGO NEW 9 biela/lesklá biela| Nastavte obsah | VIGO "180" jednotka plná x 1, TV skrinka VIGO NEW "180" x 1, Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Model | Uloženie |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Počet políc | 4 police/políc |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet dverí | 3 dvere/dverí |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Typ produktu | Vitrína |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Nábytok na vlastnú montáž, Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Typ žiarovky | LED |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia | VIGO |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 2200 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 60 kg |
| Počet balení | 2 |
| Hmotnosť druhého balenia | 31 kg |
| Rozmery prvého balenia | 185 x 43 x 7 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 29 kg |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | VIGO "180" jednotka plná x 1, TV skrinka VIGO NEW "180" x 1, Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Model: | Uloženie |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Počet políc: | 4 police/políc |
| Zrkadlo: | Nie |
| Počet dverí: | 3 dvere/dverí |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, TV kabinet VIGO NEW '180': 30/180/40, otvorené čelo (bez skla) vo vysokom lesku, jedno pevné čelo (výška 7 cm), dve horné otváracie čela (výška 14 cm), vnútri dve priehradky, závesná TV skrinka., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Nábytok na vlastnú montáž, Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Typ žiarovky: | LED |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia: | VIGO |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 2200 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 60 kg |
| Počet balení: | 2 |
| Hmotnosť druhého balenia: | 31 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 185 x 43 x 7 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 29 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
