Bosch Serie 8 BDC7111B0 Parná zásuvka, čierny
Kód: AGDBOSSZG0005Podrobný popis
Bosch Serie 8 BDC7111B0 Parná zásuvka, čierny| Obsah balenia | Hubka x 1, Parný kôš x1 |
| Teplota (min) | 30 °C |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Typ produktu | Parná zásuvka |
| Systém otvárania dvierok | Zatlačiť a potiahnúť |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka šnúry | 1,2 m |
| Hlasitosť | 10 l |
| Teplota (max) | 100 °C |
| LED displej | Áno |
| Objem nádržky na vodu | 0,5 l |
| Výška | 141 mm |
| Instalačná výška oddielu | 14,1 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 56 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Šírka | 594 mm |
| Hĺbka | 518 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Celkový príkon elektrického pripojenia | 1.7 kW |
| Výška balenia | 264 mm |
| Šírka balenia | 655 mm |
| Upozornenia | Warning: Hot surface - risk of burns., Warning: Do not open during operation., Warning: Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Warming drawers |
|---|---|
| EAN: | 4242005529063 |
| Obsah balenia: | Hubka x 1, Parný kôš x1 |
| Teplota (min): | 30 °C |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Typ produktu: | Parná zásuvka |
| Systém otvárania dvierok: | Zatlačiť a potiahnúť |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka šnúry: | 1,2 m |
| Hlasitosť: | 10 l |
| Teplota (max): | 100 °C |
| LED displej: | Áno |
| Objem nádržky na vodu: | 0,5 l |
| Výška: | 141 mm |
| Instalačná výška oddielu: | 14,1 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 56 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Šírka: | 594 mm |
| Hĺbka: | 518 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Celkový príkon elektrického pripojenia: | 1.7 kW |
| Výška balenia: | 264 mm |
| Šírka balenia: | 655 mm |
| Upozornenia: | Warning: Hot surface - risk of burns., Warning: Do not open during operation., Warning: Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
