Príprava práčky a umývačky riadu ELECTROLUX M3GCS201
Kód: CHMELCKDP0005Podrobný popis
Príprava práčky a umývačky riadu ELECTROLUX M3GCS201| Šírka | 110 mm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Výška | 50 mm |
| Účel | domáce spotrebiče |
| Najlepšie použitie | Umývačka riadu, práčka |
| Typ produktu | Soľ do umývačky riadu |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS05: žieravé |
| Upozornenia | Substances hazardous to the environment - do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Washing capsules |
|---|---|
| EAN: | 7333394077161 |
| Šírka: | 110 mm |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Výška: | 50 mm |
| Účel: | domáce spotrebiče |
| Najlepšie použitie: | Umývačka riadu, práčka |
| Typ produktu: | Soľ do umývačky riadu |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS05: žieravé |
| Upozornenia: | Substances hazardous to the environment - do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
