CamelBak Podium Bicykel 650 ml Nerezová oceľ Zelená
Kód: SIACMLBID0066Podrobný popis
CamelBak Podium Bicykel 650 ml Nerezová oceľ Zelená| Cieľové publikum | Dospelý |
| Najlepšie použitie | Bicykel |
| Jednoduché uchopenie | Áno |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Čas uchovania chladu | 14 h |
| Typ veka | Športové viečko |
| Farba veka | Zelená |
| Dvojplášťová konštrukcia | Áno |
| Nepriepustné | Áno |
| Odporúčané pohlavia | Muž/žena |
| Ľahká konštrukcia | Áno |
| Sfarbenie | Jednofarebné |
| Farba názov | Moss |
| Hlasitosť | 650 ml |
| Hmotnosť | 354 g |
| Hĺbka | 75 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 272 mm |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA), Bisfenol S (BPS), Bisphenol F (BPF) |
| Upozornenia | Wash the bottle before first use., Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| EAN: | 886798048376 |
| Cieľové publikum: | Dospelý |
| Najlepšie použitie: | Bicykel |
| Jednoduché uchopenie: | Áno |
| Farba: | Zelená |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Čas uchovania chladu: | 14 h |
| Typ veka: | Športové viečko |
| Farba veka: | Zelená |
| Dvojplášťová konštrukcia: | Áno |
| Nepriepustné: | Áno |
| Odporúčané pohlavia: | Muž/žena |
| Ľahká konštrukcia: | Áno |
| Sfarbenie: | Jednofarebné |
| Farba názov: | Moss |
| Hlasitosť: | 650 ml |
| Hmotnosť: | 354 g |
| Hĺbka: | 75 mm |
| Šírka: | 75 mm |
| Výška: | 272 mm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA), Bisfenol S (BPS), Bisphenol F (BPF) |
| Upozornenia: | Wash the bottle before first use., Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
