Fľaša na vodu na opakované použitie Kambukka Reno 500 ml - Strawberry Ice
Kód: SIAKABBID0016Podrobný popis
Fľaša na vodu na opakované použitie Kambukka Reno 500 ml - Strawberry Ice| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Farba | Priesvitné, Oranžová |
| Materiál | Technopolymeru |
| Kapacita | 0,5 L |
| Uzamykateľné viečko | Áno |
| Rukoväť | Nie |
| Bez BPA | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Dvojplášťová konštrukcia | Nie |
| Termálne | Nie |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Hmotnosť | 149 g |
| Výška | 205 mm |
| Priemer produktu | 71 mm |
| Výška (bez veka) | 16 cm |
| Hlasitosť | 500 ml |
| Upozornenia | Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage., Wash the bottle before first use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| EAN: | 5407005140765 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Farba: | Priesvitné, Oranžová |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Kapacita: | 0,5 L |
| Uzamykateľné viečko: | Áno |
| Rukoväť: | Nie |
| Bez BPA: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Dvojplášťová konštrukcia: | Nie |
| Termálne: | Nie |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Hmotnosť: | 149 g |
| Výška: | 205 mm |
| Priemer produktu: | 71 mm |
| Výška (bez veka): | 16 cm |
| Hlasitosť: | 500 ml |
| Upozornenia: | Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage., Wash the bottle before first use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
