Kambukka Elton Wild Storm - fľaša na vodu, 750 ml
Kód: SIAKABBID0029Podrobný popis
Kambukka Elton Wild Storm - fľaša na vodu, 750 ml| Množstvo | 1 |
| Typ produktu | Bidon |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Nepriepustné | Áno |
| Farba | Modrá |
| Jednoduché otváranie | Áno |
| Materiál | Tritan |
| Výška | 246 mm |
| Hmotnosť | 198 g |
| Priemer | 7,5 cm |
| Hlasitosť | 750 ml |
| Výška (bez veka) | 20,2 cm |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| EAN: | 5407005143414 |
| Množstvo: | 1 |
| Typ produktu: | Bidon |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Nepriepustné: | Áno |
| Farba: | Modrá |
| Jednoduché otváranie: | Áno |
| Materiál: | Tritan |
| Výška: | 246 mm |
| Hmotnosť: | 198 g |
| Priemer: | 7,5 cm |
| Hlasitosť: | 750 ml |
| Výška (bez veka): | 20,2 cm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
