Prestieradlo s gumičkou - SleepTim
Kód: SYPTM2PPN0001Podrobný popis
Prestieradlo s gumičkou - SleepTim| Nepriepustné | Áno |
| Opätovne použiteľné | Áno |
| Materiál | Bavlna, 100% PU-MEMBRAN, Polyester |
| Farba | Biela |
| Odolný proti vode | Áno |
| Možno prať v práčke | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka | 900 mm |
| Šírka | 2000 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Waterproof pads and sheets |
|---|---|
| EAN: | 5905471202777 |
| Nepriepustné: | Áno |
| Opätovne použiteľné: | Áno |
| Materiál: | Bavlna, 100% PU-MEMBRAN, Polyester |
| Farba: | Biela |
| Odolný proti vode: | Áno |
| Možno prať v práčke: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka: | 900 mm |
| Šírka: | 2000 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
