4VETS Natural Gastro Intestinal Dog - mokré krmivo pre psov - 185 g
Kód: VET4VEKMP0009Podrobný popis
4VETS Natural Gastro Intestinal Dog - mokré krmivo pre psov - 185 g| Množstvo | 1 |
| Kapacita | 185 g |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Bez cukru | Nie |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ dávkovača | Plechovka |
| Typ balenia | Plechovka |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Účinky na zdravie | Starostlivosť o trávenie |
| Bez gluténu | Áno |
| Chuť krmiva | Turecko |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Pre seniorov, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Senior |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | DOLINA NOTECI 4Vets Natural |
| Hlavná chuť | Ryby, Morka, Losos |
| Proteíny | 7,5% |
| Obsah tuku | 5,5% |
| Hrubý popol | 1,6% |
| Hrubá vláknina | 1,4% |
| Obsah vlhkosti | 73% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902811741101 |
| Množstvo: | 1 |
| Kapacita: | 185 g |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Bez cukru: | Nie |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ dávkovača: | Plechovka |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Účinky na zdravie: | Starostlivosť o trávenie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Chuť krmiva: | Turecko |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Pre seniorov, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Senior |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | DOLINA NOTECI 4Vets Natural |
| Hlavná chuť: | Ryby, Morka, Losos |
| Proteíny: | 7,5% |
| Obsah tuku: | 5,5% |
| Hrubý popol: | 1,6% |
| Hrubá vláknina: | 1,4% |
| Obsah vlhkosti: | 73% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
