ANIMAL ISLAND Everyday Game - vlhké krmivo pre psov - 10x150g
Kód: DLPANLKAM0013Podrobný popis
ANIMAL ISLAND Everyday Game - vlhké krmivo pre psov - 10x150g| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Obdobie rastu, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Séria | ANIMAL ISLAND Everyday |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Obdobie rastu, Alergia |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 10x150g |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Hrubý popol | 2% |
| Obsah tuku | 6% |
| Obsah vlhkosti | 81% |
| Proteíny | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5904905082602 |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Obdobie rastu, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Séria: | ANIMAL ISLAND Everyday |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Obdobie rastu, Alergia |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 10x150g |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Obsah tuku: | 6% |
| Obsah vlhkosti: | 81% |
| Proteíny: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
