ANIMONDA GranCarno Adult Sensitiv Beef with potatoes - mokré krmivo pre psov - 400g
Kód: DLZANMKMP0079Podrobný popis
ANIMONDA GranCarno Adult Sensitiv Beef with potatoes - mokré krmivo pre psov - 400g| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | ANIMONDA GranCarno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Proteíny | 9% |
| Obsah tuku | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Hrubý popol | 1,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4017721824095 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | ANIMONDA GranCarno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Proteíny: | 9% |
| Obsah tuku: | 7,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Hrubý popol: | 1,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
