ANIMONDA GranCarno Adult Sensitiv Beef with potatoes - vlhké krmivo pre psov - 800g
Kód: DLZANMKMP0059Podrobný popis
ANIMONDA GranCarno Adult Sensitiv Beef with potatoes - vlhké krmivo pre psov - 800g| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť | 800 g |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Bez lepku, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Gastrointestinálne problémy, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | ANIMONDA GranCarno |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Proteíny | 9% |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Obsah tuku | 7,5% |
| Hrubý popol | 1,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4017721824170 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Bez lepku, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Gastrointestinálne problémy, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | ANIMONDA GranCarno |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Proteíny: | 9% |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Obsah tuku: | 7,5% |
| Hrubý popol: | 1,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
