animonda GranCarno Original Hovädzie mäso, Kuracie mäso Dospelý 800 g
Kód: DLZANMKMP0037Podrobný popis
animonda GranCarno Original Hovädzie mäso, Kuracie mäso Dospelý 800 g| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso, Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Obsahuje vitamíny | vitamín D3, vitamín E |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Bez cukru | Áno |
| Typ dávkovača | Plechovka |
| Kapacita | 800 g |
| Neobsahuje | Konzervačná látka |
| Obsah jódu (na 100 g) | 0,2 μg |
| Obsah horčíka (v 100 g) | 1,5 mg |
| Proteíny | 10% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah tuku | 7,5% |
| Hrubý popol | 1,8% |
| Energetická hodnota (na 100 g) | 460 kJ |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Obsah zinku (na 100 g) | 10 mg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4017721827416 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso, Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín D3, vitamín E |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ dávkovača: | Plechovka |
| Kapacita: | 800 g |
| Neobsahuje: | Konzervačná látka |
| Obsah jódu (na 100 g): | 0,2 μg |
| Obsah horčíka (v 100 g): | 1,5 mg |
| Proteíny: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah tuku: | 7,5% |
| Hrubý popol: | 1,8% |
| Energetická hodnota (na 100 g): | 460 kJ |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Obsah zinku (na 100 g): | 10 mg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
