ANIMONDA GranCarno Senior Beef and lamb - vlhké krmivo pre psov - 800g
Kód: DLZANMKMP0068Podrobný popis
ANIMONDA GranCarno Senior Beef and lamb - vlhké krmivo pre psov - 800g| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vitalita |
| Hmotnosť | 800 g |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Pre seniorov, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Bez lepku |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | ANIMONDA GranCarno |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 2,2% |
| Obsah vlhkosti | 77% |
| Proteíny | 10,5% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah tuku | 8,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4017721827799 |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vitalita |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Pre seniorov, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Bez lepku |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | ANIMONDA GranCarno |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 2,2% |
| Obsah vlhkosti: | 77% |
| Proteíny: | 10,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah tuku: | 8,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
