ANIMONDA Integra Protect Adult Intestinal Mono - vlhké krmivo pre psov - 150g
Kód: DLZANMKMP0025Podrobný popis
ANIMONDA Integra Protect Adult Intestinal Mono - vlhké krmivo pre psov - 150g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Akútna hnačka, Správne trávenie, Citlivý žalúdok |
| Hmotnosť | 150 g |
| Hlavná chuť | Morka |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Zásobník |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Gastrointestinálne problémy, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | ANIMONDA Integra Protect |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubý popol | 1,8% |
| Obsah tuku | 5% |
| Proteíny | 10% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Obsah vlhkosti | 79% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4017721864138 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Akútna hnačka, Správne trávenie, Citlivý žalúdok |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Zásobník |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Gastrointestinálne problémy, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | ANIMONDA Integra Protect |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubý popol: | 1,8% |
| Obsah tuku: | 5% |
| Proteíny: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Obsah vlhkosti: | 79% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
