animonda Vom Feinsten Gurmánske jadro s kuracím mäsom, vajcom a šunkou Vajce, kuracie mäso, šunka Adult 150 g
Kód: DLZANMKMP0023Podrobný popis
animonda Vom Feinsten Gurmánske jadro s kuracím mäsom, vajcom a šunkou Vajce, kuracie mäso, šunka Adult 150 g| Množstvo | 1 |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Šunka, Egg |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Kapacita | 150 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Typ balenia | Zásobník |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Proteíny | 9% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Energetická hodnota (na 100 g) | 350 kJ |
| Hrubý popol | 1,8% |
| Obsah tuku | 4,7% |
| Obsah vlhkosti | 82% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4017721826464 |
| Množstvo: | 1 |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Šunka, Egg |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Kapacita: | 150 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Typ balenia: | Zásobník |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Proteíny: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Energetická hodnota (na 100 g): | 350 kJ |
| Hrubý popol: | 1,8% |
| Obsah tuku: | 4,7% |
| Obsah vlhkosti: | 82% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
