ANIMONDA Vom Feinsten Junior Mini Poultry with game and cranberries- vlhké krmivo pre psov - 100g
Kód: DLPANMKAM0026Podrobný popis
ANIMONDA Vom Feinsten Junior Mini Poultry with game and cranberries- vlhké krmivo pre psov - 100g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Obdobie rastu, Neznášanlivosť obilnín, Silná imunita |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez lepku, Podpora imunity, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 100 g |
| Typ balenia | Zásobník |
| Hlavná chuť | Morka |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Proteíny | 7% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Hrubý popol | 2% |
| Obsah vlhkosti | 79,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4017721823678 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Obdobie rastu, Neznášanlivosť obilnín, Silná imunita |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez lepku, Podpora imunity, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Typ balenia: | Zásobník |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Proteíny: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Obsah vlhkosti: | 79,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
