ARQUIVET Fresh Home Mono Beef stew - vlhké krmivo pre psov - 280g
Kód: DLPARQKAM0021Podrobný popis
ARQUIVET Fresh Home Mono Beef stew - vlhké krmivo pre psov - 280g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Zlepšenie zdravia kože, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín, Silná imunita, Citlivý žalúdok, Podpora chuti do jedla, Alergia, Vyberavosť |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Séria | ARQUIVET Fresh Home |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť | 280 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Podpora imunity, Podpora trávenia, Monobielkoviny |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Obsah tuku | 8,3% |
| Hrubý popol | 0,8% |
| Proteíny | 12,5% |
| Obsah vlhkosti | 77,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8435117814059 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Zlepšenie zdravia kože, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín, Silná imunita, Citlivý žalúdok, Podpora chuti do jedla, Alergia, Vyberavosť |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Séria: | ARQUIVET Fresh Home |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Podpora imunity, Podpora trávenia, Monobielkoviny |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Obsah tuku: | 8,3% |
| Hrubý popol: | 0,8% |
| Proteíny: | 12,5% |
| Obsah vlhkosti: | 77,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
