ARQUIVET Fresh Home Mono Duck stew - vlhké krmivo pre psov - 280g
Kód: DLPARQKAM0017Podrobný popis
ARQUIVET Fresh Home Mono Duck stew - vlhké krmivo pre psov - 280g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín, Zlepšenie zdravia kože, Citlivý žalúdok, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Vyberavosť, Alergia, Podpora chuti do jedla, Silná imunita |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 280 g |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plechovka |
| Séria | ARQUIVET Fresh Home |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Proteíny | 16,8% |
| Obsah tuku | 8,5% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Hrubý popol | 0,9% |
| Obsah vlhkosti | 73,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8435117814011 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín, Zlepšenie zdravia kože, Citlivý žalúdok, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Vyberavosť, Alergia, Podpora chuti do jedla, Silná imunita |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Séria: | ARQUIVET Fresh Home |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Proteíny: | 16,8% |
| Obsah tuku: | 8,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Hrubý popol: | 0,9% |
| Obsah vlhkosti: | 73,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
