ARQUIVET Fresh Home Mono Pork ear stew - vlhké krmivo pre psov - 280g
Kód: DLPARQKAM0019Podrobný popis
ARQUIVET Fresh Home Mono Pork ear stew - vlhké krmivo pre psov - 280g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Séria | ARQUIVET Fresh Home |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Podpora imunity, Podpora trávenia, Monobielkoviny |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hmotnosť | 280 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Silná imunita, Zlepšenie zdravia kože, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Vyberavosť, Podpora chuti do jedla |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Proteíny | 12,2% |
| Hrubý popol | 0,7% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Obsah vlhkosti | 73,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8435117814035 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Séria: | ARQUIVET Fresh Home |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Podpora imunity, Podpora trávenia, Monobielkoviny |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Silná imunita, Zlepšenie zdravia kože, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Vyberavosť, Podpora chuti do jedla |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Proteíny: | 12,2% |
| Hrubý popol: | 0,7% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Obsah vlhkosti: | 73,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
