ARQUIVET Fresh Home Mono Pork stew - vlhké krmivo pre psov - 280g
Kód: DLPARQKAM0018Podrobný popis
ARQUIVET Fresh Home Mono Pork stew - vlhké krmivo pre psov - 280g| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Podpora imunity, Bez kuracieho mäsa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | ARQUIVET Fresh Home |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Silná imunita, Zlepšenie zdravia kože, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Podpora chuti do jedla, Alergia, Vyberavosť |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 280 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 12,3% |
| Obsah vlhkosti | 78,8% |
| Hrubý popol | 0,7% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Obsah tuku | 8,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8435117814028 |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Podpora imunity, Bez kuracieho mäsa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | ARQUIVET Fresh Home |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Silná imunita, Zlepšenie zdravia kože, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Podpora chuti do jedla, Alergia, Vyberavosť |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 12,3% |
| Obsah vlhkosti: | 78,8% |
| Hrubý popol: | 0,7% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Obsah tuku: | 8,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
