ARQUIVET Fresh Home Mono stews Box - vlhké krmivo pre psov - 6x280g
Kód: DLPARQKAM0022Podrobný popis
ARQUIVET Fresh Home Mono stews Box - vlhké krmivo pre psov - 6x280g| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Silná imunita, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Podpora chuti do jedla, Zlepšenie zdravia kože, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Alergia, Vyberavosť |
| Hmotnosť | 6 x 280 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Zmes chutí |
| Séria | ARQUIVET Fresh Home |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubý popol | 0,7% |
| Proteíny | 16,4% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Obsah vlhkosti | 74,08% |
| Obsah tuku | 8,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8435117814066 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Silná imunita, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Podpora chuti do jedla, Zlepšenie zdravia kože, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Alergia, Vyberavosť |
| Hmotnosť: | 6 x 280 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Zmes chutí |
| Séria: | ARQUIVET Fresh Home |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Hrubý popol: | 0,7% |
| Proteíny: | 16,4% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Obsah vlhkosti: | 74,08% |
| Obsah tuku: | 8,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
