BALTICA Nutraceutic Mono Light Rabbit with prebiotics - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPBA5KAM0001Podrobný popis
BALTICA Nutraceutic Mono Light Rabbit with prebiotics - vlhké krmivo pre psov - 400g| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny |
| Séria | BALTICA Nutraceutic |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Silná imunita, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe, Neznášanlivosť obilnín, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Králik |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Proteíny | 6% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Obsah tuku | 2,7% |
| Obsah vlhkosti | 82% |
| Hrubý popol | 2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905996521674 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny |
| Séria: | BALTICA Nutraceutic |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Silná imunita, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe, Neznášanlivosť obilnín, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Proteíny: | 6% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Obsah tuku: | 2,7% |
| Obsah vlhkosti: | 82% |
| Hrubý popol: | 2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
