BALTICA Nutraceutic Mono Rabbit with prebiotics - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPBA5KAM0023Podrobný popis
BALTICA Nutraceutic Mono Rabbit with prebiotics - vlhké krmivo pre psov - 400g| Špecifické potreby zvieraťa | Silná imunita, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia, Neznášanlivosť obilnín, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hlavná chuť | Králik |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | BALTICA Nutraceutic |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 400 g |
| Ďalšie funkcie | Gastrointestinálne problémy, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 11% |
| Hrubý popol | 2,1% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Obsah tuku | 7,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905996520653 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silná imunita, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia, Neznášanlivosť obilnín, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | BALTICA Nutraceutic |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Ďalšie funkcie: | Gastrointestinálne problémy, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 11% |
| Hrubý popol: | 2,1% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Obsah tuku: | 7,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
