BALTICA Smaki regionów Mono Beef with parsley - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPBA5KAM0008Podrobný popis
BALTICA Smaki regionów Mono Beef with parsley - vlhké krmivo pre psov - 400g| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Monobielkoviny |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | BALTICA Smaki regionów |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie, Silná imunita |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plechovka |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Obsah tuku | 6,8% |
| Hrubý popol | 3,1% |
| Proteíny | 12% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsah vlhkosti | 76,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905488404904 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Monobielkoviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | BALTICA Smaki regionów |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Všeobecné zdravie, Zníženie potravinovej intolerancie, Silná imunita |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place., Use before the expiry date. |
| Obsah tuku: | 6,8% |
| Hrubý popol: | 3,1% |
| Proteíny: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsah vlhkosti: | 76,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
