BALTICA Smaki regionów Mono Rabbit with carrot - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPBA5KAM0007Podrobný popis
BALTICA Smaki regionów Mono Rabbit with carrot - vlhké krmivo pre psov - 400g| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Silné a zdravé kosti, Alergia na potraviny, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Králik |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Séria | BALTICA Smaki regionów |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Podpora imunity, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsah vlhkosti | 82% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Hrubý popol | 2,8% |
| Proteíny | 6,5% |
| Obsah tuku | 5,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905488404300 |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Silné a zdravé kosti, Alergia na potraviny, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Séria: | BALTICA Smaki regionów |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Podpora imunity, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsah vlhkosti: | 82% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Hrubý popol: | 2,8% |
| Proteíny: | 6,5% |
| Obsah tuku: | 5,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
