BOZITA Mono Pate Pork - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPBZTKAM0016Podrobný popis
BOZITA Mono Pate Pork - vlhké krmivo pre psov - 400g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Alergia, Správne trávenie, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Pre eliminačné diéty, Vyberavosť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín |
| Hmotnosť | 400 g |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Typ balenia | Plechovka |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Monobielkoviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Gastrointestinálne problémy, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Séria | BOZITA Monoprotein Pate |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsah tuku | 7% |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Proteíny | 10,5% |
| Hrubý popol | 2,5% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906764002470 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Alergia, Správne trávenie, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Pre eliminačné diéty, Vyberavosť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Monobielkoviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Gastrointestinálne problémy, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Séria: | BOZITA Monoprotein Pate |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsah tuku: | 7% |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Proteíny: | 10,5% |
| Hrubý popol: | 2,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
