CALIBRA VD Dog Hypoallergenic Insect&Salmon - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: VETCIBKMP0003Podrobný popis
CALIBRA VD Dog Hypoallergenic Insect&Salmon - vlhké krmivo pre psov - 400g| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Séria | CALIBRA Veterinary Diets |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Vypadávanie vlasov, Správne trávenie, Koža a srsť, Alergia |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Typ balenia | Plechovka |
| Hmotnosť | 400 g |
| Hlavná chuť | Hmyz |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubá vláknina | 0,6% |
| Hrubý popol | 2% |
| Proteíny | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8595706702133 |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Séria: | CALIBRA Veterinary Diets |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Vypadávanie vlasov, Správne trávenie, Koža a srsť, Alergia |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Hlavná chuť: | Hmyz |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 0,6% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Proteíny: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
